Co se děje dobrého

Právě v době mnoha negativních zpráv, týkajících se celosvětové pandemie, je potřeba si připomínat i to, co se děje dobrého.

Stavební práce na školce pokračují. Ve spolupráci s architekty jsem schválila podobu interiéru tříd a šaten. Stejně tak je k výběrovému řízení předán návrh na vybavení školní zahrady herními prvky. Vybírám a objednávám hračky, knihy, povlečení, didaktický materiál a mnohé další, co je do školky potřeba. Děti budou mít určitě radost a mají se na co těšit. V současné době je radostnou událostí i to, že se začíná tvořit tým pedagogických i ostatních pracovníků školy. Přijala jsem bezva paní učitelku Lucii Šůchovou. Moc se těšíme na nové děti i jejich rodiče. Práce ve školce nám už chybí. V době uzávěrky časopisu víme, že máme naplánované schůzky s dalšími zájemkyněmi o práci v naší školce, samozřejmě za podmínek, které je v současné době nutno dodržet – jednotlivě, s rouškami a rozestupy. 

Hana Koubková, ředitelka Mateřské školy Kuřátko

Na ředitelku školy se můžete obrátit s dotazy na e – mail adrese školy: reditel@mskuratko.ricany.cz nebo se spojit telefonicky na čísle 606 55 35 95.

Zápis do Mateřské školy Kuřátko se bude konat v koncertním sále budovy Staré radnice (v sále s malovaným stropem) na Masarykově náměstí 70/23 v Říčanech.

Pro další informace a podání elektronických přihlášek k zápisu dítěte do školky Kuřátko využijte internetové stránky města Říčany: https://skolky.ricany.cz/info/prijimaci-rizeni